tel: 880 954 260 pn-pt 8:30-16:30
Dekoracja wielkanocna - talerz z zajączkiem 24 cm BUNNY
Okrągły talerz wielkanocny z kolekcji artykułów dekoracyjnych BUNNY. Ta kolekcja ozdób wielkanocnych wykonana jest z ceramiki dolomitowej, dekorowanej ręcznie złotem oraz reliefem. Pełnym uroku motywem przewodnim łączącym tę świąteczną serię jest zajączek wielkanocny. Ceramikę dolomitową charakteryzuje gładka, błyszcząca powierzchnia.
Seria BUNNY to również naczynia dekoracyjne, doskonałe na potrawy wielkanocne, dodatki lub drobne przekąski i słodycze. Talerz na wielkanocny stół BUNNY zachwyca dekoracją przedstawiającą zajączka siedzącego na "dywanie kwiatów" pośrodku naczynia. Średnica talerza wynosi 24 cm, a figurka zajączka ma ok. 7 cm wysokości.
Ceramiczne zajączki i naczynia z zajączkami to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich lat wśród ozdób wielkanocnych. Niezależnie od tego, w jakim stylu będzie Twoja aranżacja stołu na Wielkanoc, białe naczynia z zajączkami łatwo wpiszą się w niemal każdą stylizację. Z całą pewnością wprowadzą radosny, świąteczny klimat do Twojego domu. Są także doskonałe na prezent.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
W trosce o bezpieczeństwo zamówionych przez Ciebie produktów, przygotowujemy je starannie do wysyłki. Pakujemy je w gruby karton wykonany z 5-warstwowej tektury. Większość artykułów posiada swoje oryginalne opakowanie, w którym chronione są folią bąbelkową, bibułą lub pianką poliuretanową. Szczególnie kruche przedmioty zabezpieczone są styropianem. Produkty wysyłane w zbiorczym opakowaniu posiadają dodatkowe przekładki z tektury falistej, pianki poliuretanowej lub folii bąbelkowej. Dodatkowo każdą paczkę wypełniamy poduszkami powietrznymi, folią lub tekturą. W razie potrzeby Twoją przesyłkę wzmocnimy też podwójną warstwą kartonu.
Na koniec zaklejamy paczkę taśmą Villa Italia - dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikt nie naruszył zawartości Twojej przesyłki. Na opakowaniach umieszczone są znaki ostrzegawcze UWAGA SZKŁO! czy GÓRA - DÓŁ, które pomagają we właściwym i bezpiecznym transporcie.
Jeśli mimo naszych starań przesyłka uległa uszkodzeniu, przysługuje Ci prawo do reklamacji. Gdy widzisz, że karton paczki jest uszkodzony czy taśma firmowa została zerwana, spisz z kurierem protokół szkody i prześlij nam kopię. Udokumentuj uszkodzenia zdjęciem.
Prosimy o zgłoszenie reklamacji w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania paczki, na adres e-mail: reklamacje@villaitalia.pl lub poprzez panel reklamacyjny, po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje Konto Klienta. Załącz zdjęcia. Możesz także zgłosić reklamację telefonicznie, a zdjęcie wysłać w wiadomości MMS na numer telefonu + 48 602 309 001. Nowe egzemplarze zostaną wysłane do Ciebie niezwłocznie.